Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.
Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!


Tipy pro efektivní kuchyňský prostor

Přidáno 27. 11. 2017

Pro mnohé hospodyňky jedno z nejdůležitějších rozhodnutí. Díky správnému rozvržení kuchyňského prostoru vás vaření bude nejen více těšit, ale zároveň ušetříte čas, který můžete věnovat svým blízkým.

Než si tedy vyberete vaši kuchyni snů, pečlivě zvažte umístění jednotlivých „pracovních zón" a jejich vzájemnou návaznost.

Ve správné kuchyni ušetříte spoustu času i pohybu

Základním bodem kuchyně je lednice a skříň s uskladněnými surovinami. V její blízkosti by měla být dostatečně velká plocha pro hrubou práci s potravinami a kvalitní kuchyňský dřez na jejich omývání.

V této části logicky nesmí chybět odpadkový koš a případně koše na tříděný odpad. Na dřez se napojuje hlavní pracovní plocha pro přípravu pokrmů. Nejvýhodnější umístění dřezu je tedy mezi plochou na hrubou přípravu a hlavní pracovní plochou, které strategicky odděluje.

Následují varné spotřebiče – sporák s troubou a za nimi ideálně ještě zóna na servírování pokrmů, kam se pohodlně vejde nádobí s uvařenými dobrotami. Směr uspořádání ploch závisí také na tom, jestli v kuchyni vaří pravák nebo levák.

Buďte praktičtí

Neméně podstatné je také vlastní uspořádání hrnců, prkének, vařeček a dalších kuchyňských pomocníků, kteří by měli být co nejvíce po ruce, tedy v příslušné kuchyňské zóně. Zamyslete se také nad výškovým umístěním, a to vzhledem k vaší vlastní výšce, ale také výšce ostatních členů domácnosti, kteří se v kuchyni pohybují.

Nezapomeňte ani na menší kuchyňské spotřebiče

Ano i menší, častěji užívané spotřebiče, by měly mít své neměnné místo. Méně vytížené pak odkládejte do skříněk nebo jiných patřičných prostor.

Proč zakoupit kuchyni právě u nás?

Nabízíme velmi kvalitní a levné kuchyně mnoha stylů a provedení. Společně určitě najdeme krásnou kuchyni, která svým rozvržením bude vyhovovat právě vašim specifickým potřebám.

Těšíme se na vás!

moderni-kuchynska-linka.jpg

Vyzkoušejte praktické využití moderních kuchyňských linek

pouzitekuchyne.cz | aktuální nabídka kuchyňských linek
logo.png

Krásné pondělí přejeme.

Zasíláme Vám aktuální nabídku kuchyňských linek. Vybranou kuchyňskou linku Vám zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů nebo si ji můžete osobně vyzvednout a prohlédnout na showroomu v Jindřichově Hradci.

Stránka nenalezena (chyba 500)

Stránka bohužel neexistuje

Omlouváme se, ale požadovanou stránku nelze zobrazit. Patrně již byla smazána nebo přejmenována.

Pro další postup můžete vyzkoušet následující:

  • pokud jste zapsali adresu do prohlížeče ručně, zkontrolujte překlepy,
  • přejděte na úvodní stránku webu a odtud pokračujte dále,
  • a nebo využijte jako rozcestník mapu webu.

V případě potřeby, kontaktujte, prosím, správce webu na e-mailové adrese info@pouzitekuchyne.cz.