Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.
Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!


Trendy do kuchyně pro podzim 2019

Přidáno 08. 10. 2019

Se změnou ročního období přichází také nové trendy v kuchyních. Ať už se jedná o renovaci kuchyně, pořízení nové kuchyně (www.pouzitekuchyne.cz) nebo jen chcete změnu v podobě podzimních doplňků a dekorace, je právě teď ideální čas na změnu. Po létě jste plní energie a odpočatí. Je to ideální čas na plánování vysněné kuchyně nebo jen změny dekorace, barev a vzorů ve vaší kuchyni. Zjistili jsme pro vás, co je ve světě kuchyňského designu aktuálně trendy pro podzim 2019.

Jako každé roční období i podzim má svoje kouzlo. Od nádherných barev v přírodě, přes lesní plody, nejrůznější svátky a oslavy, příjemné večery s horkým čajem u krbu nebo rodinné obědy s dýňovou polévkou ve vaší kuchyni. Máte-li rádi podzim a všechny jeho krásy, které přináší, pak určitě čtěte dál. Načerpejte inspiraci pro jednoduchou proměnu vaší kuchyně, zajímavé dekorace a podzimní úpravu jídelního stolu.

Podzimní omlazovací kúra pro vaši kuchyni? I to je možné. Pokud jste se rozhodli pro renovaci kuchyně rozhodně nezapomeňte na pracovní desku. Udělá mnoho parády a je to základ kuchyně pro přípravu všech jídel. Spolu s deskou jsou velkou změnou dvířka kuchyňské linky nebo například výměna kuchyňského dřezu s baterií. Pokud to vše doplníte ještě například obrazem v podzimním duchu budou vaši přátele koukat.

Pokud si nejste jisti, jaké zvolit barvy do kuchyně, pak pro rok 2019 vede okrová, oranžová, všechny odstíny hnědé, temná rezavá, žlutooranžová a nic nezkazíte ani klasickou čistou bílou. Tyto barvy dodají vaší kuchyni podzim jako na dlani.

A hurá do podzimní dekorace. Naplánujte si procházku do přírody, nasbírejte si šišky, větvičky, lístky.. fantazii se meze nekladou. V květinářstvích/ obchodech už dnes můžete sehnat i miniaturní okrasné dýně a vytvořit si z nich svoje vlastní dekorace.

Podzim ve skle, jak na něj? Typické podzimní dekorace, jako jsou maličké dýně a pestrobarevné listy, se skvěle vyjímají ve skle. Můžete je naaranžovat do průhledných dóz, jednoduchých váz nebo zavařovacích sklenic. Na kuchyňské pracovní desce nebo na jídelním stolu bude taková výzdoba vypadat jednoduše božsky. Pokud průhledné sklo moc nemusíte, vsaďte na porcelán nebo keramiku. Na keramickém nádobí krásně vyniknou kaštany, jablka, šípky, oříšky nebo suché květiny.

Dalším skvělým tipem je dřevo. Vyvolá podzimní náladu snad v každém z nás. Vyrobte si jednoduché podtácky z dřevěných odřezků, nebo jenom připravte vázu a vyrazte na procházku. V přírodě si krásně vyčistíte hlavu a ještě tam najdete spoustu větviček, šišek, listí nebo květů, kterým to bude ve vázičce náramně slušet.

Svíčky, podzimní radost. Provoňte svůj domov a dodejte mu na útulnosti. Svíčky můžete naaranžovat do pohárů či sklenic, nebo si vytvořit tradiční halloweenskou dekoraci a do vydlabané dýně udělat pár otvorů. A nezapomeňte ani na tradiční podzimní pochutiny. Dýňová polévka nebo koláč, svařené víno, horký zázvorový čaj s citrónem, pečené kaštany, jablečný štrůdl, ořechy.. krásně provoní i zkrášlí celou vaší kuchyni.

finalni.PNG

Mějte přehled o aktuální nabídce kuchyní

Chci zasílat aktuální nabídku kuchyňských linek