Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.
Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!


Dovezeme na zakázku

Zabýváme se dovozem a prodejem použitých kuchyní z Německa. Kuchyně spolu se spotřebiči vykupujeme z německých domácností, jejichž majitelé rekonstruují nebo prodávají svůj byt či dům. Kuchyně z dovozu jsou velmi kvalitní a často jsou vybaveny i potřebnými a kvalitními spotřebiči.

Kuchyně jsou navíc dodávány po skříňkách, tedy závěrečné rozestavění skříněk si můžete zvolit dle svého uvážení. Na našem webu naleznete pravidelně aktualizované fotografie pořízené před demontáží. Celý náš sortiment můžete vidět vystavený ve skladu v Jindřichově Hradci, kde si je můžete osobně prohlédnout. Po výběru a zakoupení kuchyně Vám nabízíme možnost využití dopravy nábytku a spotřebičů přímo naší firmou. 

Kuchyně osobně jezdíme přebírat do Německa a poté zajišťujeme jejich prodej. V domácnosti je sami rozebereme a pečlivě naskladníme do vozidla k přepravě. Tím si zajišťujeme vysokou kvalitu a hlídáme, aby se kuchyň během demontáže a přepravy jakkoli neponičila. V našem skladu si následně můžete prohlédnout všechny nabízené kuchyně, abyste se přesvědčili o jejich perfektním stavu a nekupovali zajíce v pytli.

V případě, že požadujete také montáž zakoupené kuchyně, nabízíme Vám grafické zpracování Vaší kuchyně podle Vašich přání a dispozic. Spolupracujeme s několika truhláři, kteří Vám kuchyň namontují dle Vašich požadavků, můžete si vybrat uspořádání skříněk a spotřebičů přesně podle Vás.

Neváhejte nás kontaktovat a případně navštívit v našem skladě v Jindřichově Hradci, kde se můžeme společně domluvit na všech podmínkách a dalším postupu. Těšíme se na Vás!

Pro sdělení Vaší představy k dovozu kuchyně ideálně využijte telefonického kontaktu.Dovezeme kuchyň na zakázku
Telefon:

+420 737 928 351

+420 720 956 227

Mějte přehled o aktuální nabídce kuchyní

Chci zasílat aktuální nabídku kuchyňských linek