Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.
Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!


Hodnocení zákazníků"Mohu jedině doporučit velký výběr, příjemná obsluha i super dodání."

— Radmila Matalová

"Dobrý večer zapomněla jsem paní poslat foto mé kuchyně. Ten fialový rám je natren na bílo a mramorové dveře budou vyměněné.S kuchyní jsem naprosto spokojená ještě jednou moc děkuji a ještě jednou bych chtěla poděkovat paní za ochotu a velice solidní jednání ať se Vám daří. J.Špacírová Litvinov"

— Jarka Procházková

"Spokojenost - rychlé dodání, montáž pracovníků skvělá. Cena a vše kolem přesně domluveno a dodrženo. Doporučuji osobní návštěvu přímo na prodejně."

— Ivana Ferdanová

"Spokojenost... Velmi příjemná paní, výborná komunikace .. Vše proběhlo bez problémů a než jsem stačila říct švec, tak kuchyňská linka byla doma. Opravdu záleží na tom jakou máte představu a co vlastně od prodejce žádáte. Pokud víte co chcete a víte kde nakupujete, tak netřeba více komentovat. Parádní kuchyně za super cenu. Mohu jen doporučit. Ať se obchodu daří ! p.s. : díky kuchyň. lince jsem popohnala rekonstrukci... :)"

— Zdeněk Buš

"Zakoupili jsme zde několik kuchyní, vždy perfektní zboží, velmi dobrý poměr ceny a kvality. Velmi ochotné a vstřícné jednání se zákazníky, naprostá spolehlivost. Absolutně doporučuji."

— Irena Chvojková, Praha

"Chlapy z kuchyňských linek doporučuju, mám od nich 3 kuchyně do bytů, které pronajímám a pecka."

— Robert Dvořák

"Dlouho jsem sledovala web pouzitekuchyne.cz z Jindřichova Hradce. Následně přišel rodinný výlet, při kterém jsme na jejich skladě vybrali kuchyňsou linku na základě osobního jednání. Doprava byla zajištěna z jejich strany včetně budoucího poradenství. Já můžu jedině doporučit. Na použité spotřebiče záruka 6 měsíců? Kdo Vám to dnes dá! Velké dík celéme teamu"

— Milena Výtisková