! BEZ PŘERUŠENÍ vozíme všechny kuchyňské linky i za současné situace !

Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.
Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!


Koupě použité kuchyně od nás!

Přidáno 12. 10. 2020

Objevte kuchyni Vašich snů u nás! Kuchyně je velmi důležitým místem v domě nebo bytě, kde se odehrává v podstatě všechno. V naší nabídce najdete levné použité kuchyně do domu i bytu, rovné, do tvaru L, bílé, barevné, tmavé, se spotřebiči a dalšími výhodami. Přečtěte si náš nový článek.

Jak postupovat při výběru a koupi kuchyně? Už se těšíte na své nové kulinářské království? Vždyť se přeci jedná o prostor, kde se schází celá vaše rodina. Tak vybírejte pečlivě. Pozor na hlavu v oblacích, neustále mějte na paměti několik pravidel. Navíc vždy neplatí pravidlo, že drahé kuchyně, jsou také kvalitní kuchyně. Proto jsme tu my www.pouzitekuchyne.cz. Dovážíme ty nejkvalitnější použité kuchyně z Německa, a navíc za příznivé ceny. Máme nejnižší ceny použitých kuchyní na trhu. Kuchyně prodáváme včetně kuchyňských spotřebičů, takže ušetříte i čas při vybírání a nakupování kuchyňských spotřebičů. Při prodeji dodržujeme veškerá vládou stanovená opatření, která jsou v současné době aktuální a samozřejmě velmi důležitá. Všechny dovážené použité kuchyňské linky servisujeme a desinfikujeme. Před prodejem kuchyní probíhá vždy údržba kuchyně a dodáme vám ji vždy čistou a připravenou k instalaci. K instalaci kuchyně nabízíme i služby našeho šikovného truhláře, který vám může kuchyni upravit přímo na míru dle vašich rozměrů. Při výběru a koupi kuchyně nabízíme u nás na showroomu v Jindřichově Hradci také poradenství ke kuchyním. Kuchyni vám dovezeme až k vám domů. Zajišťujeme dopravu.

Výběr kuchyně:

Fáze rozhodování. Jakou kuchyni sháníte? Ideální je domluvit se před návštěvou našeho showroomu s partnerem/ manželem, jakou kuchyni si budete přát. Tak, aby splňovala vaše představy. Před návštěvou našeho showroomu, nebo pokud nechcete vycházet z domu, si můžete všechny kuchyně prohlédnout na našich stránkách www.pouzitekuchyne.cz Také je potřeba se s partnerem domluvit na vašich finančních možnostech.

Rozměry kuchyně:

Před samotným výběrem je důležité změřit přesné rozměry vaší současné kuchyně nebo místnosti, kde má vaše nová „použitá" kuchyně stát. A také zvolit tvar kuchyně. Přejete si kuchyni rovnou? Nebo do tvaru L?

Styl kuchyně:

Styl a design kuchyně? Co se vám líbí? Celková kompozice kuchyně by měla ladit se zbytkem vašeho domu nebo bytu. Velmi oblíbený styl v poslední době je styl moderní, často jsou voleny světlé barvy kuchyní. Na druhém místě jsou kuchyně ve venkovském stylu, provence a také rustikální. V těchto kuchyních se každý z vás bude jistě cítit pohodlně. Kuchyni nezapomeňte doladit stylovým jídelním stolem nebo dřevěným příborníkem.

Barva kuchyně:

Barva je podstatným momentem při výběru. Pokud máte v kuchyni okno, můžete volit jakoukoliv kuchyni. Pokud máte v místnosti spíše tmu a nemáte přístup světla z venku, bylo by pro vás vhodnější volit kuchyni světlou, dřevěnou, bílou nebo třeba šedou. Ale barva kuchyně, jakou si vyberete je čistě jen a jen na vás. Je to vaše volba a musí splnit vaše očekávání.

Praktičnost kuchyně

Každá žena jistě ocení hlavně praktičnost a využitelnost. Musí existovat místo na přípravu jídla, vaření, mytí nádobí a v neposlední řadě také na uchovávání potravin. Všechna tato místa jsou potřeba, abyste měli vše při ruce. Pokud vám učarovalo například sklo, zvolte dřevěnou rustikální kuchyni i s prosklenými skříňkami.

Detaily jsou důležité

Detaily jsou důležitou třešničkou na dortu. Stále se vezeme na vlně minimalismu, proto by mělo být co nejvíce potravin a spotřebičů umístěno v úložných prostorách. Ať už jste si u nás vybrali kuchyň ve venkovském, retro nebo moderním stylu, nezapomínejte stylu přizpůsobit i ty nejmenší, zdánlivě nepodstatné, doplňky, jako jsou talíře, příbor nebo hrnce a prostírání.

4.jpg

Mějte přehled o aktuální nabídce kuchyní

Chci zasílat aktuální nabídku kuchyňských linek