Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.

Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!


Lokalita skladu a showroomu

 

Použité kuchyně

U Cihelny 732/III

377 01 Jindřichův Hradec 

Otevírací doba: Po - Ne 9 - 17 hod  (Po 17 hod je možná prohlídka po předchozí domluvě.)

 

 

- směrem od Českých Budějovic (České Budějovice - Lišov - Třeboň - JH)

Po silnici I/34 budete míjet po levé straně čerpací stanice BENZINA, OMV, přijedete na kruhový objezd, na kterém budete odbočovat vlevo (druhý výjezd pravo), dále pojedete 1000m a dostanete se na další kruhový objezd, na kterém odbočíte vpravo (první výjezd doprava - směr OTÍN), pojedete dalších 300m a odbočíte vlevo (areál se zeleným plotem).

- směrem od Tábora (Tábor - Kardašova Řečice - JH)

Po silnici I/23 přijedete do Jindřichova Hradce, po levé straně budete míjet čerpací stanici MOL. Pojedete stále rovně a přijedete na kruhový objezd, na kterém se dáte rovně (druhý výjezd vpravo), dále pojedete 1000m a přijedete na další kruhový objezd, na kterém se dáte doleva (třetí výjezd vpravo - směr OTÍN) pojedete dalších 300m a odbočíte vlevo (areál se zeleným plotem).

 - směrem od Humpolce (Humpolec - Pelhřimov - Kamenice nad Lipou - JH)

Po silnici I/23 přijedete do Jindřichova Hradce, přijedete na kruhový objezd, na kterém odbočíte vlevo (třetí výjezd vpravo), dále pojedete 1000m a přijedete na další kruhový objezd, na kterém se dáte doleva (třetí výjezd vpravo - směr OTÍN) pojedete dalších 300m a odbočíte vlevo (areál se zeleným plotem).

- směrem od Dačic (Dačice - Kunžak - JH)

Po silnici II/164, přijedete do Jindřichova Hradce. Na první kruhovém objezdu se dáte doprava (první výjezd vpravo), dále pojedete 1000m a dostanete se na další kruhový objezd, na kterém odbočíte vpravo (první výjezd doprava - směr OTÍN), pojedete dalších 300m a odbočíte vlevo (areál se zeleným plotem).

 

 

Mějte přehled o aktuální nabídce kuchyní

Chci zasílat aktuální nabídku kuchyňských linek