Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.

Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!


Hodnocení zákazníků"Skvělý přístup, rychlé jednání. Za málo peněz hodně muziky, po prodeji kuchyně péče ze strany prodejce nekončí, případně lze doobjednat komponenty s výraznou slevou. Děkujeme celému týmu a profesionálnímu rychlému jednání. "

— Denisa Gruberová

"Super komunikace a krásné kuchyně se super spotřebiči jen doporučuji!!! Mám ji už 2 roky a stále je nej. "

— Helena

"Dlouho jsme řešili přestavbu kuchyně a novou linku, nový kuchyňský nábytek. Po návštěvě v Hradci a prohlídce linek už to byla jasná volba. Zachovalé, pěkné, opravdu "německy kvalitní", žádná Čína z mletého perníku. Dobrá dohoda, skvělá cena, vstřícnost paní majitelky, doladění linky přesně na míru a skvělá práce montérů - naše stoprocentní spokojenost je společným jmenovatelem. Můžeme jen doporučit !!!"

— Jan David

"Vybrali jsme si dobře. Německá kvalita, dobrý materiál, kvalitní spotřebiče, rozumná cena. Vstřícná a milá paní majitelka - nic nebylo problém. Montáž profesionální, domluveny všechny podrobnosti k naší spokojenosti, můžeme jen doporučit. Máme krásnou kuchyni za zlomek ceny, děkujeme. "

— Jan David

"Jsem velmi spokojená a stoprocentně doporučuji.Vstřícné jednání a skvělý přístup paní majitelky. Poměr kvalita - cena super.Musím rovněž ocenit profesionální práci pánů truhlářů za montáž linky,"

— Hrnová

"S kuchyní od vás jsem velice spokojená. Vše funguje, jak má. Od první komunikace až po dopravu k nám domů bylo vše bez problémů. Mohu jen doporučit. Děkuji."

— O. Kučerová

"Mohu jedině doporučit velký výběr, příjemná obsluha i super dodání."

— Radmila Matalová

"Dobrý večer zapomněla jsem paní poslat foto mé kuchyně. Ten fialový rám je natren na bílo a mramorové dveře budou vyměněné.S kuchyní jsem naprosto spokojená ještě jednou moc děkuji a ještě jednou bych chtěla poděkovat paní za ochotu a velice solidní jednání ať se Vám daří. J.Špacírová Litvinov"

— Jarka Procházková

"Spokojenost - rychlé dodání, montáž pracovníků skvělá. Cena a vše kolem přesně domluveno a dodrženo. Doporučuji osobní návštěvu přímo na prodejně."

— Ivana Ferdanová

"Spokojenost... Velmi příjemná paní, výborná komunikace .. Vše proběhlo bez problémů a než jsem stačila říct švec, tak kuchyňská linka byla doma. Opravdu záleží na tom jakou máte představu a co vlastně od prodejce žádáte. Pokud víte co chcete a víte kde nakupujete, tak netřeba více komentovat. Parádní kuchyně za super cenu. Mohu jen doporučit. Ať se obchodu daří ! p.s. : díky kuchyň. lince jsem popohnala rekonstrukci... :)"

— Zdeněk Buš

"Zakoupili jsme zde několik kuchyní, vždy perfektní zboží, velmi dobrý poměr ceny a kvality. Velmi ochotné a vstřícné jednání se zákazníky, naprostá spolehlivost. Absolutně doporučuji."

— Irena Chvojková, Praha

"Chlapy z kuchyňských linek doporučuju, mám od nich 3 kuchyně do bytů, které pronajímám a pecka."

— Robert Dvořák

"Dlouho jsem sledovala web pouzitekuchyne.cz z Jindřichova Hradce. Následně přišel rodinný výlet, při kterém jsme na jejich skladě vybrali kuchyňsou linku na základě osobního jednání. Doprava byla zajištěna z jejich strany včetně budoucího poradenství. Já můžu jedině doporučit. Na použité spotřebiče záruka 6 měsíců? Kdo Vám to dnes dá! Velké dík celéme teamu"

— Milena Výtisková