Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.
Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!


O nás

Zabýváme se dovozem a prodejem zánovních a použitých kuchyní z Německa. Kuchyně spolu se spotřebiči vykupujeme z německých domácností, jejichž majitelé rekonstruují nebo prodávají svůj byt či dům.

Kvalitní kuchyně včetně spotřebičů

Součástí výbavy těchto kuchyní jsou i prvotřídní spotřebiče. Přestože se jedná o použité kuchyně, jsou vždy v perfektním stavu. Seženete u nás jak klasický rustikální styl, tak i moderní kuchyňské linky. Kuchyně dodáváme po skříňkách, takže závěrečné rozestavění skříněk si můžete zvolit dle svého uvážení. Na našem webu naleznete pravidelně aktualizované fotografie pořízené před demontáží.

Showroom v Jindřichově Hradci

Celý náš sortiment si můžete osobně prohlédnout ve skladu v Jindřichově Hradci.

Dopravíme až k Vám domů

Po výběru a zakoupení kuchyně Vám nabízíme možnost využití dopravy nábytku a spotřebičů přímo naší firmou. Momentálně disponujeme 3 dodávkami, které Vám kuchyň zavezou kamkoli po České republice až domů. Cena dopravy je 12 Kč / km po celé ČR.

Špičkové služby

Na všechny spotřebiče poskytujeme jako jediní záruku 3 měsíců. Nemusíte se tak obávat, že se Vám něco porouchá. Celá kuchyň je vždy kompletně zeservisována, vyčištěna a připravena k prodeji.

 

Proč použité kuchyně od nás

 

Showroom Jindřichův Hradec

Na trhu působíme více jak 7 let a zabýváme se profesionálním dovozem a servisem kvalitních použitých a zánovních kuchyní nejčastěji z Německa. Na našem skladě najdete vždy minimálně 70 dostupných linek, které si můžete rezervovat na webových stránkách.

Záruka na spotřebiče

Na veškeré spotřebiče poskytujeme záruku 3 měsíců. Veškerá zařízení jsou před prodejem servisována, proto se nemusíte bát, že se Vám ihned něco porouchá

 

Dovoz kuchyní

Rozvoz a dovoz kuchyní po celé České republice zajišťují momentálně 3 dodávky. Proto jsme schopni Vám kuchyň doručit dle potřeby až domů a poradit, s čím bude potřeba. Cena dopravy je 12 Kč / km po celé ČR.

Údržba před prodejem

Vámi objednanou linku Vám dovezeme zeservisovanou, očištěnou a připravenou k instalaci.

 

Služby truhláře

U všech námi prodaných kuchyní si můžete objednat doprovodné truhlářské služby. Jedná se o montáž kuchyně, poradenství, možnost výměny pracovní desky s výrazně nižší cenou.

Mějte přehled o aktuální nabídce kuchyní

Chci zasílat aktuální nabídku kuchyňských linek