Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.

Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!


Nová „použitá“ kuchyně do Vánoc u Vás doma

Přidáno 18. 11. 2020

Kuchařky a hospodyňky, přejete si novou a levnou kuchyni ideálně s doručením domu a nainstalováním ještě do Vánoc? Toužíte po tom, uvařit štědrovečerní večeři v nové moderní kuchyni? Víme jak na to. Přečtěte si náš článek.

Zadávat nyní truhlářům zakázku na novou kuchyni asi vhodné není. Nejen vlivem současné situace, ale běžně se stává, že výroba kuchyně trvá až 3 měsíce. To už do Vánoc rozhodně nestihnete. Navíc druhá věc je ta, že kuchyně vyrobená na míru od truhláře stojí mnohonásobně víc peněz. Moc levně ji tedy nepořídíte. Pokud vám ale současná kuchyně už dosloužila, nebo má známky opotřebení, na které se už nechcete dívat a přejete si do Vánoc kuchyni novou, podívejte se na naši nabídku: https://www.pouzitekuchyne.cz/kuchyne/vse
Můžeme vám zaručit doručení do Vánoc. Zajišťujeme dopravu, takže si nemusíte lámat hlavu nebo shánět někoho, kdo vám kuchyni domů doveze. Kuchyně od nás jsou použité, ale o to víc kvalitní, jsou před prodejem servisovány, jsou čisté a mnohem levnější oproti těm od truhlářů.
Pokud plánujete zakoupení použité kuchyně a nevíte podle čeho se rozhodnout, kde začít, dáme vám pár rad. I od nás bude použitá kuchyně na míru! A proč? Jako první si před výběrem kuchyně změřte prostor, kam chcete novou a použitou kuchyni umístit. Je důležité vycházet z rozměrů určených pro kuchyni. Dále také, zda použitá kuchyně bude podobného tvaru, jako byla ta předchozí? Hodí se vám rovná kuchyně, kuchyně do tvaru „U" nebo kuchyně do tvaru „L"? I to jsou faktory, které výběr rozhodně ovlivňují.
Druhým důležitým faktorem je styl a vzhled kuchyně. Má být vaše nová a použitá kuchyně moderní a designová nebo preferujete spíše rustikální a klasický styl. Přejete si kuchyni jednobarevnou, bílou, šedou nebo vanilkovou? Nebo celý život sníte o klasické velké dřevěné kuchyni? Všechny varianty kuchyní najdete na našem webu: https://www.pouzitekuchyne.cz/kuchyne/vse
Třetí bod, na který nesmíme zapomenou jsou spotřebiče, které si přejete ve vaší použité kuchyni mít. U použitých kuchyní jsou přesně vypsané kuchyňské spotřebiče, které daná kuchyně obsahuje a které k ní patří. Jednoduše řečeno, všechny použité kuchyně prodáváme se spotřebiči. To by se vám u kuchyně vyrobené od truhláře nestalo. Dopláceli byste ještě velké finanční částky za dokoupení kuchyňských spotřebičů. U nás je to jinak! Jde to i levně.
Čtvrtým faktorem je také cena. Nebudeme si nalhávat, že investice do kuchyně je levná záležitost. Ale proč tedy vyhazovat zbytečně za kuchyni od truhláře, když stejnou a mnohem kvalitnější můžete mít od nás z použitých kuchyní? Dle ceny si také můžete kuchyni vybrat. Od nejlevnějších kuchyní, které se pohybují kolem 15 000 Kč včetně spotřebičů až po ty velké dražší kuchyně kolem 80 000 Kč včetně spotřebičů.
Pátým bodem je náš bonus pro vás. Máme svého soukromého truhláře, který v případech, kdy některé kuchyňské skříňky či kuchyňská deska přesně nesedí do nové domácnosti pomůže a profesionálně kuchyni upraví na přesné míry kam bude použitá kuchyně instalována.
A za šesté, už jste si vybrali a těšíte se na použitou kuchyni od nás? 

https://www.pouzitekuchyne.cz/kontakt/

vanoce-pouzita-kuchyne.PNG


Mějte přehled o aktuální nabídce kuchyní

Chci zasílat aktuální nabídku kuchyňských linek